Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/42886/wp-includes/plugin.php on line 580
Magazynowanie Transport | Browart | Stolarstwo, Obsługa eventów, Magazynowanie Szczecin Zachodniopomorskie
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/42886/wp-includes/plugin.php on line 580

Magazynowanie Transport

Magazyny

Magazyny

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług magazynowych. BROWART® posiada hale magazynowe o łącznej powierzchni przekraczającej 8000 m2. Nasze magazyny oraz znajdujący się w nim sprzęt są w pełni ubezpieczone i chronione. Urządzenia wykorzystywane do obsługi hal zapewniają bezpieczną i efektywną pracę. Oferujemy Państwu magazyny w najpopularniejszych lokalizacjach, przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim.

W naszych halach sprzęt składowany jest według specjalnie opracowanych przez nas procedur, w zależności od jego rodzaju, przeznaczenia oraz właściwości fizyczno-chemicznych. Metody stosowane w magazynowaniu sprzętu pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz na dokładną segregację według asortymentu. Szczególną wagę przykładamy do przestrzegania zasad i warunków przechowywania, a opracowany przez nas sposób składowania towarów umożliwia sprawny obrót asortymentem i, co najważniejsze, chroni go przed zniszczeniem.

Firma posiada system komputerowego prowadzenia ewidencji magazynowej, co w połączeniu ze stosowanymi metodami składowania daje pełną kontrolę nad ilością przechowywanego sprzętu.

Baza magazynowa firmy BROWART® to oszczędność czasu i pieniędzy.